Skříňka

20.09.2017

Podívejte se na postup tvroby jednoduché skříňky v programu FUsion 360.

V tomto videu najdete krok po kroku jak dospět k modelu, který můžete nalézt na tomto odkazu.

 

Podělte se s námi, jak se Vám tato skříňka povedla....

Celý článek

Sdílení modelu

23.08.2017

V tomto rychlém tipu jsem nastínil jak jednoduše a rychle dokážete nasdílet model někomu ze svých přátel, kolegů nebo třeba firmě, která vám zakázku zadala.

Nemusíte vůbec otevírat internetový prohlížeč. Program Vám automaticky vygeneruje odkaz, který můžete zaslat emailem nebo...

Celý článek

Fusion 360 - prostředí náčrtu - 2. část

31.07.2017

V tomto videu se stále zaměřujeme na prostředí náčrtu. Již to jsou ale pokročilejší funkce, které nám práci zjednoduší. Také si ukážeme jak pracovat s vazbami náčrtu.

Kdybyste měli jakékliv upřesnující dotazy, tak neváhejte a napište nám je pod toto...

Celý článek

Rychlý výběr Funkce "S" - Fusion 360

08.06.2017

Podívejte se na další tip pro uspořádání ikon v prostředí Fusionu 360 a to do rychlého výběru, který aktivujete pomocí klávesy S. Můžete si tam přidat jakoukoliv funkci, kterou ve Fusionu 360 najdete. Jiné funkce můžete mít v prostředí náčrtu,...

Celý článek

Tvorba dřevěného luku

07.04.2017

Snad každý kluk si v dětství hrál s lukem na indiány. My si s ním můžeme hrát ve Fusionu 360. I tady jsme schopni vymodelovat krásný dřevěný luk - podívejte se jak na to! 

Na již vymodelovaný výrobek se můžete...

Celý článek

Úvod do programu Fusion 360

04.04.2017

V části návodů se budete potkávat s přesnými postupy jak postupovat v tomto programu abyste se v něm naučili pracovat. V tomto úvodu uvidíte co Fusion 360 obsahuje a jak se v něm máte orientova.

Celý článek

Úprava pracovní lišty

03.04.2017

Víte, že si můžete hlavní lištu Fusionu uzpůsobit tak, jak Vám vyhovuje? Podívejte se na následující video a zjistíte, jak jednoduše si urychlíte práci v tomto programu. Vše budete mít tak říkajíc „po ruce“.

Celý článek

Vymodeluj si vlastní design své boty

13.03.2017

Přáli byste si vytvořit botu kterou nikde nekoupíte? Případně jako vedlejší efekt se naučit pracovat s plochami? A o opravdu pořádně? Pokud ano, tak se podívejte na toto video a vyzkoušejte si vytvořit ve Fusionu 360 svou vlastní botu. Případně...

Celý článek

Dřevěný stojánek pod notebook

03.02.2017

Máte rádi práci se dřevem? Podívejte se na postup tvorby Stojánku pod notebook v programu Fusion 360. Po vytvoření modelu, si můžete udělat výkresy jednotlivých částí a poté se pustit směle do výroby.

 

Také si můžete daný model prohlédnout...

Celý článek